Haberler - Ağmusa İlkokulu

Haberler

OKULUMUZ 3/A SINIFINDAN ANLAMLI ZİYARET

Okulumuz 3/A Sınıfı Öğrencilerimiz, Köyümüzde Yaşayan Hasta ve Yaşlı Büyüklerimizi Ziyaret Ettiler. Öğrencilerimizi ve Öğretmenimiz sayın Nurgül ERDEN´i, Bu Anlamlı Ziyaretler İçin Tebrik Ediyoruz. 

Devamı

ÖĞRENCİLERİMİZ SPORTİF TARAMA TESTİNE KATILDI.

3.Sınıf Öğrencilerimiz İlçemiz Spor Salonunda Düzenlenen Sportif Tarama Testine Katıldı.

Devamı

Z-KÜTÜPHANE KİTAP DEĞERLENDİRME VE TOKAT KÜLTÜR GEZİSİ YAPILDI

Okulumuz 3/A ve 4/A sınıfı öğrencileri "Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz" projesi kapsamında okumuş oldukları kitabı sınıf öğretmenleri eşliğinde Z-Kütüphane bünyesinde değerlendirdi. Öğrencilerimiz Avm´de yemek yedikten sonra Tokat müzesini gezdi. Emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ederiz.

Devamı

OKULUMUZDA "23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI" KUTLANDI

Okulumuzda "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" kutlandı. Kutlama programımızda ilkokul ve ortaokul öğretmenlerimizin öğrencileriyle birlikte hazırlamış oldukları dans, koro, tiyatro gösterileri ile yarışmalar yer aldı. Programımıza velilerimizin ilgisi yoğundu. Öğretmen ve öğrencilerimize hazırlamış oldukları gösterilerden dolayı, velilerimize ve değerli misafirlerimize katılımlarından ötürü teşekkür ederiz.

Devamı

OKU! HAYAL ET! YAŞA!

Okulumuz 3/A ve 4/A sınıflarında yer alan öğrencilerimiz Sınıf Öğretmenlerimiz Zeynep ENGİN ve Fadime KARABULUT rehberliğinde, “Okullu Okulsuz Okuyoruz Yazıyoruz” projesi kapsamında İlçe Milli Eğitim yöneticilerimizle Artova Öğretmenevi Müdürlüğü’nde kahvaltıda buluştu. Öğrencilerimiz okumuş oldukları “Küçük Kara Balık” adlı kitabı kahvaltı eşliğinde, ilçe yöneticilerimizle birlikte değerlendirdi. Öğrencilerimiz kitabın kendilerinde hissettirdiği duygu ve düşünceleri paylaştı. Öğrencilerimiz kitap okumaya verdikleri önem ve kendilerini bu ve benzeri etkinliklerle buluşturdukları için İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nuri AKSOY, Şube Müdürümüz Ahmet ERGÜN ve Şube Müdürümüz Abdullatif BARLAK’a teşekkürlerini ilettiler.

Devamı

"SAĞLIKLI DİŞLER"

T.C. Sağlık Bakanlığının ilokul öğrencilerinde diş sağlığı bilincini geliştirmek ve diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak amacı ile ücretsiz olarak okullara gönderdiği diş macunu, diş fırçası ve kalemlikler öğrencilerimize dağıtıldı.

Devamı

OKULUMUZ GENELİ VE SINIFLAR DÜZEYİNDE VELİ TOPLANTILARIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

       Okulumuz geneli ve sınıflar düzeyinde ikinci dönem ilk veli toplantılarımızı 14.02.2018 tarihinde gerçekleştirdik. Toplantılarımızın ana gündem maddelerini öğrenci başarısı, devamsızlık problemleri, rehberlik faaliyetleri, değişen sınav sistemi, sportif çalışmalar, okul-veli-öğretmen işbirliği ve taşıma konuları oluşturmuştur. bu konular karşılıklı fikir alışverişi ile kapsamlı olarak görüşülmüştür.            Değerli velilerimize öğrencileri için zaman ayırarak toplantıya katıldıkları için teşekkür eder öğrencilerimize başarılar dileriz.                                                                                                                                                                                                                               Ağmusa İlk-Ortaokul Müdürlüğü

Devamı

ARTOVA ANAOKULU ZİYARETİ

Devamı